• slider
    • Slider 6

Wienerberger

Wienerberger - obecna na rynku polskim od 1995 roku firma jest częścią globalnego koncernu Wienerberger AG,  który towarzyszy budującym inwestorom od 1819 roku. Połączenie prawie 200 letniej tradycji z najnowocześniejszymi technologiami powoduje, że od wielu lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera jakości i innowacji.

Siedziba koncernu Wienerberger AG mieści się w Austrii, w dzielnicy Wiednia Wienerberg, będącej kolebką firmy. Główna działalność firmy Wienerberger skupia się na produkcji ceramicznych cegieł konstrukcyjnych ale koncern dostarcza także swoim Klientom ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych i z tworzyw sztucznych oraz ceramiczne i betonowe bruki.

 

Cegły elewacyjne Terca - piękno i trwałość

 

Portfolio cegieł elewacyjnych Terca to ponad 200 różnorodnych wzorów. W ofercie marki znajdują się też produkty systemowe, dzięki którym Terca to kompletne rozwiązanie powalające na wymurowanie estetycznej i trwałej aplikacji z klinkieru.  Poza pełnymi cegłami w ofercie dostępne są kształtki i płytki klinkierowe oraz gotowe mieszanki zapraw. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na wykonanie pełnej klinkierowej elewacji, jej fragmentu, ogrodzenia, kominka czy ogrodowej altany możemy mieć pewność, że dzięki zastosowaniu cegieł Terca efekty będą nas cieszyły przez długi czas.

 

Cegły klinkierowe Marono - estetyczna rewolucja w ofercie marki Terca

 

Oryginalny format oraz faktura cegły, innowacyjny system murowania i stonowane kolory – linia cegieł Marono została wprowadzona z myślą o osobach, które marzą o oryginalnej i naturalnie pięknej elewacji.

 

Long John – modne cegły w wersji slim

 

Cegła Long John wyróżnia się „rzeźbioną” powierzchnią lica i niezwykłym kształtem – ma aż pół metra długości i zaledwie kilka centymetrów wysokości. Polecana jest szczególnie na elewacje budynków nowoczesnych, w których smukły kształt cegieł podkreśla ich wyrazisty, charakter.

 

Sprawdź pełną gamę produktów na stronie producenta: Wienerberger lub pobierz katalog:

 

NazwaDataRozmiar
katalog_terca_12_2015[1].pdf

Katalog cegieł klinkierowych Terca

2016-05-21 15:0714565.20 KB
marono_terca_8xa4_10_2013[1].pdf

Ulotka cegły elewacyjnej Marono

2016-05-21 15:015377.75 KB
ulotka_long_john_terca[1].pdf

Ulotka cegły elewacyjnej Long John

2016-05-21 14:463639.02 KB

  • Menadżer produktu Jolanta Skorupa
Do góry