• slider
    • Slider 6

VMZINC

Wyroby z blachy cynkowej VMZINC® są obecne na rynku polskim od roku 1999. Początkowo ich sprzedaż była prowadzona przez firmę VM ZINC Polska Sp. z o.o. W 2003 roku do działalności VMZINC zostały dołączone inne oddziały koncernu Umicore i firma została przekształcona w Umicore Marketing Services Polska Sp. z o.o.

Prestiżowe rynny VMZINC dla Twojego domu

Cynkowe systemy rynnowe stosowane są w Europie od prawie dwustu lat. Elegancja cynkowych rynien i ornamentów miała zdecydowany udział w kreowaniu wizerunku wielu miast Europy. Do dnia dzisiejszego większość rynien i ornamentów w Paryżu jest wykonana z cynku i to głównie VMZINC. Dlaczego?
Ponieważ nasza firma, która powstała w 1837 roku, wytwarza produkty wymagające niewielkiej konserwacji, a ich żywotność określa się na co najmniej kilkadziesiąt lat. To wszystko sprawia, że cynk jest materiałem wybieranym przez właścicieli budynków, oczekujących najwyższych standardów i najwyższej jakości.

Oprócz zastosowań w indywidualnych budynkach mieszkalnych rynny cynkowe są wykorzystywane w renowacjach zamków, budowlach zabytkowych oraz w budynkach użyteczności publicznej. Dzięki ulepszeniom i optymalizacji wprowadzonym w procesie produkcji cynku, obecnie koszty wytwarzania rynien są znacznie niższe niż kilkanaście lat temu co spowodowało, że są dostępne dla szerszej grupy inwestorów. ­

W celu zapoznania się ofertą VM ZINC zapraszamy do pobrania katalogu producenta:


  • Menadżer produktu Tomasz Charkiewicz
Do góry