Roben

Cegły i płytki klinkierowe, produkowane w Polsce oraz importowane. Dodatkowo kolekcje (m.in. cegły licowe ręcznie formowane, cegły glazurowane i kształtowe), a także poryzowane pustaki ceramiczne Thermoziegel.

Röben to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat . powstałe w połowie XiX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w europie i ameryce. W 1995 r. w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. to tu powstała największa i najnowocześniejsza w europie dachówczarnia Röben . na sukces firmy röben składa się wiele elementów. z lokalnych złóż gliny wydobywamy doskonały surowiec do produkcji cegieł, płytek klinkierowych, dachówek i akcesoriów dachowych. ten naturalny ceramiczny materiał łączymy w naszych zakładach z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i długoletnim doświadczeniem. tak powstają materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu. najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetykę oraz dobrą cenę połączyliśmy w logiczną całość.

Sprawdź pełną gamę produktów na stronie producenta: Roben lub pobierz katalog:

NazwaDataRozmiar
cegly_i_plytki_klinkierowe.pdf

Folder cegieł i płytek klinkierowych ze Środy Śląskiej - Przegląd cegieł, w tym cegieł kształtowych, oraz płytek klinkierowych marki Röben dedykowanych zwłaszcza rozwiązaniom elewacyjnym, ale doskonałych również na ogrodzenia czy do wykończenia wnętrz.

2016-05-21 15:354952.88 KB
oryginalne_plytki_klinkierowe_roben.pdf

Folder płytek klinkierowych - Przekrój oferty płytek klinkierowych – zarówno produkcji krajowej jak importowanych - do zastosowania na elewacjach i we wnętrzach.

2016-05-21 14:586075.30 KB

  • Menadżer produktu Jolanta Skorupa
Do góry