• slider
  • Slider 6

Pustaki ceramiczne thermoziegel

Czy to budowa budynków wielo- czy jednorodzinnych: thermoziegel jest produktem, który naprawdę może wszystko. Wykorzystując Thermoziegel jesteśmy w stanie spełnić wysokie wymagania nowoczesnej budowy mieszkaniowej zarówno w zakresie ochrony cieplnej, ogniowej jak i ochrony przed hałasem – są to bowiem cegły zapewniające nam dobre samopoczucie w każdym względzie. Nie bez powodu więc zwyczajna kiedyś cegła rozwinęła się do zmyślnego produktu High-Tech, który skupia w sobie wszystkie zalety różnorodnych materiałów budowlanych.

Komfort mieszkania przez cały rok dzięki pustakom ceramicznym Thermoziegel

Odpowiedni klimat pomieszczeń - błogie ciepło w zimie i przyjemny chłód latem - to podstawa komfortu użytkowania domu. Jak go uzyskać? Wybierając materiały budowalne o takich właściwościach, które zagwarantują dobre samopoczucie jego mieszkańców.

Pustaki ceramiczne Röben THERMOZIEGEL posiadają strukturę kapilarną, dzięki czemu stwarzają idealne warunki do naturalnego wyrównywania wilgoci ścian. Charakteryzują się wysoką paraprzepuszczalnością, tzn. wchłaniają wilgoć i stopniowo wydzielają ją na zewnątrz, pozostawiając powierzchnię ścian suchą. Ich właściwości fizyczno-budowlane trudno przecenić: zapobiegają powstawaniu pleśni i tworzą przyjemny klimat w pomieszczeniach.

Pustaki ceramiczne Röben THERMOZIEGEL tworzą kompletny system, który składa się z wielu elementów dostosowanych do funkcji, jaką spełniają w murze. Ich prawidłowe użycie gwarantuje wyeliminowanie „słabych punktów”, takich jak np. mostki termiczne, a dom uzyskuje najlepszą izolację.

Pustaki Röben THERMOZIEGEL mają ciepło w sobie

Link do strony producenta: Thermozegel

 

Foldery do pobrania

 • thermoziegel_10_zasad.pdf

  ABC pustaków ceramicznych. Najważniejsze cechy i zalety systemu pustaków ceramicznych Thermoziegel, które pozwalają na budowę zdrowego, energooszczędnego domu.

 • thermoziegel_pustak_ceramiczny.pdf

  Prezentacja oferty pustaków ceramicznych Thermozigel, w tym innowacyjnych pustaków z wełną mineralną. Rozwiązania dla ścian konstrukcyjnych i działowych. Zawiera informacje i dane techniczne.

 • thermozigel_mieszkaj_zdrowo_i_oszczednie.pdf

  Krótka prezentacja zalet pustaków ceramicznych Thermoziegel.


 • Menadżer produktu Tomasz Humeniuk
Do góry