PCB Polska

PCB-Polska czyli Polska Chemia Budowlana, powstała z potrzeby powiązania wysokiej jakości produktu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży.

Jako założyciele i zarządzający, cenimy sobie bliskość i bezpośredni kontakt z partnerami handlowymi, co czyni Polską Chemię Budowlaną bardzo wrażliwą na potrzeby partnerów handlowych oraz odbiorców.

Również sposób zarządzania naszą firmą opiera się na relacjach partnerskich, a nie na modelach korporacyjnych, jesteśmy więc w stanie natychmiast reagować na sygnały naszych partnerów oraz współpracowników.

Jako krajowy producent dbamy o dobre imię polskiego przedsiębiorcy poprzez rzetelność i niezawodność w biznesie. Postawiliśmy sobie za cel oferować bardzo wysokiej jakości produkty za średnią cenę rynkową. Naszą gwiazdą, a zarazem narzędziem marketingowym jest produkt sam w sobie. Tym samym nasi klienci mogą być pewni, że płacą za jakość, a nie za rozbudowany marketing. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty przez nas oferowane były na bieżąco udoskonalane i nadążały za rozwojem branży oraz potrzebami odbiorców. Staramy się również wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne w branży materiałów budowlanych, aby praca z naszymi produktami była prosta i efektywna.

 • KAM-b

  Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej - biała

 • KAM-s

  Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej - szara

 • KAM-w

  Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania wełny mineralnej, zbrojona włóknami - biała

 • KDS

  Zaprawa klejowa do styropianu

 • KPK - d

  Zaprawa klejowa do systemów dociepleń z płytką elewacyjną

 • KZS

  Zaprawa klejowa do zatapiania siatki i przyklejania styropianu - szara


 • Menadżer produktu Aneta Zajączkowska
Do góry