Dachówka cementowa Euronit

Marka EURONIT w swojej ofercie ma rozwiązania będące odpowiedzią na różne potrzeby klientów. W ofercie znajdują się: dachówki cementowe, płytki dachowe i elewacyjne z włóknocementu, włóknocementowe płyty faliste oraz deskę elewacyjną CEDRAL. Dla produktów znajdujących się w ofercie  dostępne są oryginalne akcesoria i elementy montażowe umożliwiające wykonanie optycznie jednorodnej architektury dachu i elewacji pod względem funkcjonalnym, jaki i estetycznym oraz gwarantują wysoką jakość.

Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadają wymagane przez polskie prawo certyfikaty. Produkty takie jak dachówka Euronit wytwarzane są ze składników pochodzenia naturalnego: piasku, cementu oraz barwników na bazie tlenków żelaza. Producent dba o jakość od podstaw, sięgając po surowce najwyższej klasy. Nowoczesna linia produkcyjna, sprawdzone projekty i stała kontrola sprawiają, że produktom marki EURONIT można zaufać i jest to pewność na długie lata.

 • DURATOP Extra - Euronit

  Mokka

  Dachówka Euronit Duratop Extra pozwala uzyskać nowoczesny dach zachwycający połyskującą, wyróżniającą się z daleka powierzchnią.

 • DURATOP Profil S - Euronit

  Euronit Antracytowy

  Dachówka Euronit Duratop Profil S pozwala uzyskać nowoczesny dach zachwycający połyskującą, wyróżniającą się z daleka powierzchnią

 • Extra - Euronit

  Ciemnobrązowy

  Nawiązuje swym łagodnym kształtem do pierwszej stosowanej w budownictwie dachówki typu mnich-mniszka, której historia sięga antycznego Rzymu

 • Kapstadt - Euronit

  Czarny

  Prosta, czysta forma dachu osiągana dzięki dachówce Euronit KAPSTADT zachwyca swą szlachetną elegancją.

 • Profil S - Euronit

  Ciemnobrązowy

  Dachówka Euronit Profil S to klasyczna dachówka o charakterystycznym falistym kształcie, współczesny wariant tradycyjnej esówki.


 • Menadżer produktu Tomasz Charkiewicz
Do góry