Dachówk ceramiczne Braas

Firma Monier to znany na całym świecie lider w produkcji kompletnych systemów dachowych. Grupa Monier, do której należy Monier Braas Sp. z o.o. sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach i jest synonimem najwyższej jakości dla swoich klientów.

Dotychczas firma Monier Braas Sp. z o.o. miała w swoim portfolio dwie renomowane marki: Braas, która znana jest z dachówek betonowych i kompletnych rozwiązań dachowych oraz markę RuppCeramika, która oferowała swoim klientom dachówki ceramiczne w imponującej palecie kolorów i kształtów – od tradycyjnych po nowoczesne i niebanalne.

Stawiając na rozwój i chcąc jeszcze lepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów, od stycznia 2012 postanowiliśmy połączyć nasze marki Braas i RuppCeramika i tym samym cała nasza oferta jest dostępna pod jedną marką Braas.

Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne Braas produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Sprawdzone na przestrzeni wieków – dachówki ceramiczne zalicza się do najstarszych pokryć dachowych – po dziś dzień stanowią synonim piękna, naturalności i bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Dachówki te dodają dachom klasycznego uroku i ciepła. Zachwycają mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter - zgodnie z własnym smakiem i pomysłem.

 

Dachówki ceramiczne Braas to szeroka oferta kolorystyczna: oprócz klasycznych kolorów, takich jak ceglany czy miedziany, znaleźć można bardziej niestandardowe barwy: bukową, sosnową, łupkową, tekową (ten kolor znajduje się tylko w ofercie Braas) czy czarny kryształ. Proponowane dachówki to również bogactwo kształtów oraz różnorodność w zakresie wykończenia: dachówki naturalne, angoby, glazury oraz glazury topline.

 

Braas proponuje zarówno wysokiej jakości dachówki, jak i kompleksowe systemy dachowe obejmujące szereg dachówek kształtowych pasujących do wszystkich typów dachówek podstawowych oraz szeroki wybór akcesoriów dachowych. Dzięki oferowanym dachówkom kształtowym można estetycznie i szybko wykończyć zarówno krawędzie dachu, jak i załamania połaci, grzbiety czy kalenice.

 

Na dachówki ceramiczne Braas udziela 30 lat gwarancji.

 

 
 • Dachówka Achat 10V

  Wydmy, wiatr, step, owce na wałach przeciwpowodziowych - kto przy tych słowach czuje się jak w domu, wybiera dla swojego zacisza dachówkę Achat 10V

 • Dachówka Granat 11V

  Pokazuje jak harmonijnie połączyć w sobie wiele atutów. Jego tradycyjny, charakterystyczny wygląd doskonale pasuje do zabytków, ale także podkreśli styl nowych budynków.

 • Dachówka Granat 13V

  Swoim charakterystycznym profilem „marsylki” dachówka ta epatuje wiarą w to co sprawdzone.

 • Dachówka Opal Standard

  Wybierając karpiówkę Opal decydują się Państwo na wybór tradycji. Klasyka i nostalgia - to pojęcia, które łączą się z tą pierwotną formą dachówki ceramicznej.

 • Dachówka Opal Żłobkowany

  Dachówka Opal Żłobkowany to dachówka o silnych regionalnych korzeniach. Na jej charakter mają w szczególności wpływ tradycyjne dachy we wschodniej części Niemiec.

 • Dachówka Rubin 13V

  Rubin 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu.

 • Dachówka Rubin 9V

  Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas.

 • Dachówka Smaragd

  Smaragd jest idealnym wyborem dla tych, którzy żyją we własnym stylu. Jego eleganckie kolory i nietypowa rombowa forma...

 • Dachówka Topas 11V

  Ta nowoczesna dachówka stanowi doskonałą alternatywę dla modeli dachówek płaskich. Zaletą dachówki Topas 11V jest jej uniwersalność...

 • Dachówka Topas 13V

  Elegancja Topasa wynika z jego rzeczowego, subtelnego stylu. Efekt: dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie

 • Dachówka Turmalin

  Turmalin swoim kształtem podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Nadaje mu optycznego spokoju i wyważenia.

 • Dachówki Rubin 11V (K)

  Rubin 11V (K) to połączenie klasycznego piękna z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi opracowanymi wraz z dekarskimi mistrzami.


 • Menadżer produktu Tomasz Charkiewicz
Do góry